• Людям із порушенням зору
  • A-
    A+
Історія

У селі Сталінка (нині м. Заводське) у 1938р. відкрився дитячий майданчик, куди батьки – працівники цукрозаводу, приводили своїх дітей під нагляд нянь. Існування дитячого майданчика перервала Велика Вітчизняна війна. І лише в 1946р. у пристосованому приміщенні був відкритий дитячий садок з однією групою, яка була різновіковою. Почав він свою роботу під назвою «Малятко» як відомчий Лохвицького ордена Леніна цукрового комбінату. Завідувачкою і завгоспом дитячого садка працювала Гаркавенко Марія Дмитрівна. У 1947р. добудували і відкрили 3 вікові групи. Протягом 1948-1950 років до приміщення дитячого садка добудували ще 2 корпуси. Цей дитячий садок вміщував 5 груп. Завідувачкою працювала Прийдак Олександра Іванівна.

В 1978 р. до існуючого приміщення добудували двоповерхову будівлю. В дитячому садку стало існувати 10 вікових груп, дитячий садок «Малятко» відвідувало 300 дітей. Завідувачкою працювала Оточувана Марія Олександрівна. Турбувався про малечу колектив, що налічував 50 осіб.

У 1984р. дитячий садок очолила Каменєва Лариса Григорівна. Вихователь-методист Кириченко Галина Петрівна. Творчий педагогічний колектив на високому методичному рівні проводив навчально-виховну роботу з дітьми. В результаті чого дитячий садок «Малятко» був визнаний опорним в районі. Кожного року в «Малятко» проводилися змістовні і цікаві районні та обласні освітні заходи.

У липні 2002 року дитячий садок перейшов у комунальну власність міської ради під назвою- дошкільний навчальний заклад «Малятко». Завідувачкою ДНЗ призначена Лапіга Світлана Вікторівна.

У 2019 році на посаду завідувача ДНЗ №1 «Малятко» м. Заводське призначена Бойко Алла Анатоліївна.