• Людям із порушенням зору
  • A-
    A+
Кадровий склад
Бойко Алла Анатоліївна Бойко Алла Анатоліївна – завідувач ДНЗ
Говоруха Світлана Миколаївна Говоруха Світлана Миколаївна – вихователь-методист, спеціаліст вищої категорії
Онищенко Лариса Петрівна Онищенко Лариса Петрівна – вихователь, спеціаліст
Окунь Оксана Вікторівна Окунь Оксана Вікторівна – вихователь, спеціаліст І категорії
Волторніст Світлана Сергіївна Волторніст Світлана Сергіївна – вихователь, спеціаліст І категорії
Ломаченко Наталія Володимирівна Ломаченко Наталія Володимирівна – вихователь, спеціаліст І категорії
Боряк Юлія Олександрівна Боряк Юлія Олександрівна – вихователь, спеціаліст
Мокрій Марина Володимирівна Мокрій Марина Володимирівна – вихователь, спеціаліст
Ковтун Наталія Володимирівна Ковтун Наталія Володимирівна – вихователь, спеціаліст
Жогло Євгенія Володимирівна Жогло Євгенія Володимирівна – вихователь, спеціаліст ІІ категорії
Слєсарєва Антоніна Григорівна Слєсарєва Антоніна Григорівна – вихователь, спеціаліст І категогрії
Шарудило Тамара Іванівна Шарудило Тамара Іванівна – вихователь, спеціаліст
Лапіга Світлана Вікторівна Лапіга Світлана Вікторівна – вихователь, спеціаліст ІІ категорії
Тьотка Тамара Вікторівна Тьотка Тамара Вікторівна – вихователь, спеціаліст І категогрії
Чепурко Оксана Володимирівна Чепурко Оксана Володимирівна – вихователь, спеціаліст
Загорулько Наталія Василівна Загорулько Наталія Василівна – вихователь, спеціаліст
Гринько Юлія Володимирівна Гринько Юлія Володимирівна – практичний психолог, спеціаліст
Сургіневич Ірина Григорівна Сургіневич Ірина Григорівна – вчитель-логопед, спеціаліст ІІ категогрії
Ігнатцова Наталія Вікторівна Ігнатцова Наталія Вікторівна – музичний керівник, спеціаліст І категогрії
Зінченко Лариса Дмитрівна Зінченко Лариса Дмитрівна – музичний керівник, спеціаліст І категогрії
Луценко Ярослава Олегівна Луценко Ярослава Олегівна – інструктор з фізкультури, спеціаліст
Топчій Наталія Анатоліївна Топчій Наталія Анатоліївна – старша медична сестра
Рубльова Вікторія Тарасівна Рубльова Вікторія Тарасівна – медична сестра з дієтичного харчування
Андрущенко Наталія Василівна Андрущенко Наталія Василівна – помічник вихователя
Мурущук Катерина Василівна Мурущук Катерина Василівна – помічник вихователя
Лящевська Наталія Петрівна Лящевська Наталія Петрівна – помічник вихователя
Квашена Наталія Миколаївна Квашена Наталія Миколаївна – помічник вихователя
Решетнікова Оксана Анатоліївна Решетнікова Оксана Анатоліївна – помічник вихователя
Дяченко Світлана Михайлівна Дяченко Світлана Михайлівна – помічник вихователя
Мірошниченко Марина Олександрівна Мірошниченко Марина Олександрівна – помічник вихователя
Скибіна Оксана Вікторівна Скибіна Оксана Вікторівна – кухонний працівник
Потоцька Тетяна Іванівна Потоцька Тетяна Іванівна – кухонний працівник
Литовченко Лідія Михайлівна Литовченко Лідія Михайлівна – кухонний працівник
Чорногор Анжела Олександрівна Чорногор Анжела Олександрівна – прибиральник службових приміщень
Ізюменко Віра Володимирівна Ізюменко Віра Володимирівна – завідувач господарства
Чаєнко Любов Миколаївна Чаєнко Любов Миколаївна – помічник вихователя
Мірошніченко Олена Анатоліївна Мірошніченко Олена Анатоліївна – каштелян
Совін Наталія Вікторівна Совін Наталія Вікторівна – машиніст з прання та ремонту спецодягу
Каменєва Світлана Вікторівна Каменєва Світлана Вікторівна – машиніст з прання та ремонту спецодягу
Батрак Алла Григорівна Батрак Алла Григорівна – підсобний працівник
Ігнатцов Олександр Федорович Ігнатцов Олександр Федорович – двірник
Говоруха Олексій Панасович Говоруха Олексій Панасович – робітник з комплексного обслуговування
Возовик Іван Васильович Возовик Іван Васильович – сторож
Чепурко Микола Михайлович Чепурко Микола Михайлович – сторож