Новий рік в ДНЗ №1 “Малятко”
Опубліковано 31 грудня 2021 року о 12:39
Новорічне свято у дитячому садку – чарівне дійство, на яке з нетерпінням чекають діти та дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. Вихованці ДНЗ поринули у неймовірну казку. Під веселі хороводи, запальні таночки, гарні вірші та завзяті ігри дітки зустрічали Новий рік. По закінченні свята дошкільнята отримали з чудо – апарату солодкі подарунки, якими пригостив їх Дідусь Мороз.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_20211223_113640.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_20211224_104059-1.jpg)