Новий рік в ЗДО “Малятко”
Опубліковано 30 грудня 2022 року о 18:37
Новорічні свята у садочку – це привід повернути відчуття та ритм попереднього життя навіть у наші надскладні часи. Новий рік- час подарунків, сюрпризів, веселощів для дітвори. Час , коли довкола панує добро, магія і казка. Колектив закладу дошкільної освіти «Малятко» кожного року турбується про те, щоб Новорічна атмосфера для малечі була справжнім дивом.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221227_122207.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221227_122543-1.jpg)