Подарунок для ЗДО від ВФ “Крок за кроком”
Опубліковано 3 лютого 2023 року о 19:29
Заклад дошкільної освіти №1 “Малятко” Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області безмежно вдячний всеукраїнському фонду «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) за подарунок , який неодмінно стане внагоді вихователям організовувати якісне дозвілля для вихованців, зокрема під час перебування в укритті у разі повітряної тривоги.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-256da342ca2f40b7afa17dba332203c5-v-1024x768.jpg)