02.03.2023 року відбувся семінар – практикум на базі ЦПРПП ВК Заводської міської ради для вихователів ЗДО Заводської ТГ «Методичний простір вихователя ЗДО: вимоги сьогодення та траєкторія змін». Директор ЗДО « Малятко» Алла Бойко висвітлила роботу дошкільного закладу “Забезпечення якості освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, розвитку національної свідомої, творчої, життєво компетентної особистості”; вихователь Онищенко Л.П. презентувала свій досвід роботи та практику використання медіа ресурсів в дистанційний роботі вихователя з всіма учасниками освітнього процесу. Директор ЗДО «Теремок» Дроб’язко О.В. презентував «Професійний стандарт вихователя ЗДО».
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-03_07-10-55-108-1.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-03_17-49-14-990.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-03_07-10-36-236.jpg)