“З сонцем, водою, повітрям слід дружити, щоб гартуватись і не хворіти”
Опубліковано 21 липня 2023 року о 09:35
Саме під таким гаслом відбулася спортивна розвага у ЗДО №1 “Малятко” 20.07.2023р. Під час заходу діти поглибили знання про тіла неживої природи, розвинули спортивні якості дошкільнят-спритність та швидкість під час рухливих ігор, естафет. На подвір`ї дитячого садка лунали веселі пісні, руханки, панував бадьорий та життєрадісний настрій.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_10-21-05-109-1.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_10-22-14-933.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_10-23-02-347.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_10-23-23-749.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_10-23-59-420.jpg)