Дерево міцне корінням, людина — друзями
Опубліковано 18 серпня 2023 року о 12:55
Всім відомо те, щоб виростити товариську, відкриту і оточену гарними людьми особистість, потрібно з дитинства вчити дитину дружити. У нашому закладі щодня проводиться робота з налагодження дружніх стосунків між дітьми та обговорюються позитивні аспекти дружби. На підкріплення теорії про взаємодопомогу, добро та ввічливість, вихователі старшої групи провели квест “У пошкуах дружби”.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-18_13-19-04-953.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-18_13-19-04-193-1024x577.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-18_13-19-04-852.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-18_13-19-04-325.jpg)