День Незалежності України
Опубліковано 30 серпня 2023 року о 08:57
Сьогодні у стінах рідного садочка наші дошкільнята святкували день народження нашої Держави. Вихованці закладу взяли участь у розвазі патріотичного напрямку “День Незалежності України” та присвятили цій події малюнки на асфальті. Поглибили знання про державні символи та історичні миті нашої країни. По завершенню свята діти затанцювали флешмоб ” Разом до перемоги” та прикрасили синьо-жовтими стрічками кущ калини, загадавши одне бажання для всіх – спокій та мир у нашій вільній Україні.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-24_11-30-32-314.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-28_14-07-37-446.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-28_14-08-52-956.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-30_09-52-20-163.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-30_09-52-20-032.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-24_11-29-46-193.jpg)