Засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП
Опубліковано 1 вересня 2023 року о 15:20
01.09.2023 року відбулося перше засідання команди психолого- педагогічного супроводу дітей з ООП. Вихователь- методист Гринько Ю.В. ознайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням щодо організації інклюзивного навчання та виховання в ЗДО. Разом з батьками вихованців ознайомилися із графіком засідань та планом роботи на 2023-2024 н.р. Фахівець-консультант ІРЦ Солонуха С.А. надала методичну підтримку та рекомендації відповідно до труднощів, які мають діти з ООП у процесі навчання.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-01_14-20-19-079.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-01_14-20-18-920.jpg)