Тиждень безпеки
Опубліковано 22 вересня 2023 року о 14:44
З метою збереження життя та здоров’я дітей, зокрема запобіганню дитячого травматизму, з 18 по 22 вересня 2023 року в ЗДО № 1 “Малятко” пройшов “Тиждень безпеки дитини”. На основі загального плану проведення тижня безпеки вихователі провели ряд заходів, які наповнювалися змістом навчально-виховної роботи з дітьми: тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя, читання творів художньої літератури відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правил поведінки, а також перегляд відео та мультфільмів про мінну небезпеку.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/dzvinochky.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/voloshka.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_10-34-45-798.jpg)