Дари осені
Опубліковано 20 жовтня 2023 року о 14:48
Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!
Згідно тематичного тижня “Дари осені” у ЗДО №1 “Малятко” проходили різноманітні заходи: бесіди, аплікації, конструювання, тематичні прогулянки-фантазії. Діти із задоволенням самостійно збирали природні матеріали, вчилися створювати композиції, конструювали, та досліджували сезонні зміни в природі.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-20_15-34-47-420.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-20_15-27-25-661.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-20_15-33-32-241.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-20_15-25-05-281.jpg)