День гарбуза
Опубліковано 3 листопада 2023 року о 15:40
30 жовтня згадують у багатьох інформаційних ресурсах як День гарбуза в Україні. Це неофіційне свято, однак, вже давно стало традиційним у дошкільних навчальних закладах. День гарбуза – став доброю осінньою традицією. Дітки із задоволенням грали з гарбузом в ігри, малювали, прикрашали гарбузи. Творча та радісна атмосфера панувала в усіх вікових групах.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-03_12-53-07-538.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-30_18-11-07-849.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-30_09-32-51-663.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-30_18-13-13-963.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-30_09-35-39-243.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-30_09-42-55-480.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-31_10-55-47-172.jpg)