Тиждень гри в ЗДО
Опубліковано 24 листопада 2023 року о 16:30
#UNICEF #Асоціація працівників дошкільної освіти #дошкілля В рамках проєкту ” Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”, який реалізує Всеукраїнська громадська організація “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамеах СПІЛЬНО- програми дитячого фонду ООН та у рамках проведення Всеукраїнського тижня гри в ЗДО №1 “Малятко” завершився надзвичайно цікавий та позитивний тиждень, який був проведений відповідно до маршрутизатора проєкту.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-21_10-42-35-255.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-23_10-47-07-584.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-23_10-46-51-663.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-23_13-17-48-703.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-21_10-42-38-091.jpg)