6 грудня у закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заняття і розвага до Дня Святого Миколая. Під час занять вихователі читали дітям казки та легенди про Святого Миколая, співали пісні, грали в українські народні ігри, розмальовували печиво «Миколайчик» До діточок приходили різні казкові герої та господарка Чарівниця-Зима. За доброю традицією на музичну святкову розвагу до малечі завітав Святий Миколай з подарунками. А діти в свою чергу також приготували для нього подарунки, поділилися з ним своїми бажаннями, розповіли про свої успіхи та обіцяли вести себе і надалі чемно, бути слухняними та успішними, щоб і в наступному році отримати подарунок.
Святкові заходи подарували дітям радість та безліч позитивних емоцій! Нехай Святий Миколай принесе щастя, здоров`я та добробут у кожну родину!
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_16-29-49-464.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_16-30-24-479.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_16-31-49-538.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_16-32-22-383.jpg)