День хустки
Опубліковано 7 грудня 2023 року о 14:41
За вікном сніжить, а в групах закладу розквітли на плечах малечі і дорослих родинні хустки. Саме сьогодні, 7 грудня – День української хустки, відновлення однієї з традицій нашого народу, споконвічне прагнення українців до краси. На заняттях діти ознайомилмся з народними традиціями та обрядами, співали пісні та кружляли в таночку. Тож. нехай цей прекрасний оберіг захистить кожну українську родину від біди і горя, а розмаїття кольорів і квітів української хустки щедро наповнять життя здоров‘ям, миром, благодаттю та добром!
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-07_10-59-58-389-1.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-07_11-01-33-739-1.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-07_12-19-01-184-1.jpg)