Тиждень ментального здоров`я
Опубліковано 26 січня 2024 року о 15:46
Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини. В рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”, що реалізується ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах «СПІЛЬНО» — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України та Українського інституту розвитку освіти з 22 по 26 січня 2024року було проведено тиждень ментального здоров`я. Діти ознайомилися із різними емоціями, грали в ігри, робили фізкультхвилинки та релаксаційні вправи.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/vinochok-emoczij.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/kolorovi-emocziyi.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-1.jpg)