Українська народна казка “Зайчикова хатка”
Опубліковано 16 лютого 2024 року о 11:00
15 лютого 2024 року в гості до дітлахів завітала лялькова вистава – казка, у якій живуть милі звірятя, яких дуже полюбляють і шанують наші вихованці. Діти весело зустрічали героїв вистави “Зайчикова хатка”, які ожили у чарівному світі, та з цікавістю спостерігали, як розвиваються події. Співпереживали героям, раділи перемозі добра. Щасливі посмішки, цікавість в очах – свідчення того, як діти люблять ляльковий театр.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-15_10-36-14-907.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-15_10-36-14-664.jpg)