Я пишаюся тим, що живу в Україні!
Опубліковано 23 лютого 2024 року о 10:34
19 лютого відзначають День Державного Герба України. З цієї нагоди у нашому садочку були проведені різноманітні види роботи в усіх вікових групах. Діти закріпили знання про Тризуб, як символ прагнення нашого народу до волі, незалежності та процвітання.
Не пройшов поза увагою у педагогів та вихованців і Міжнародний день рідної мови, який щорічно святкують 21 лютого. В закладі відбулися тематичні заходи, метою яких є прищеплення малюкам любові до рідної мови, збереження єдності та міцності нації, яка починається саме з мови.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_09-58-03-168.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_09-58-03-545.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-21_10-42-07-218.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_10-03-11-319.jpg)