Творчий звіт 2024
Опубліковано 27 лютого 2024 року о 15:47
Атестація педагогічних працівників – одне із найважливіших питань у діяльності навчального закладу. Це важливий момент у роботі керівника, педагогічного колективу і самого педагога, який прагне до самовдосконалення.
26 лютого відбувся творчий звіт педагогів ЗДО, що атестуються. Вихователь Мокрій М.В. презентувала свій досвід роботи з використання нетрадиційних технік малювання для дітей дошкільного віку, зокрема техніку “Ебру”. Керівник музичний Ігнатцова Н.В. поділилася здобутками вихованців нашого закладу, які неодноразово брали участь у різноманітних заходах міста та презентувала постійне вдосконалення музичних здібностей дошкільнят за методикою К.Орфа.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-27_14-51-15-941.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-27_14-51-16-014.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-27_14-51-16-505.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-27_14-51-16-675.jpg)