Великдень в ЗДО
Опубліковано 7 травня 2024 року о 13:48
Великодня розвага вже є традиційним святом в ЗДО № 1 “Малятко”, метою якої було створення святкової та радісної атмосфери у садочку, формуванню у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій українського народу. Дошкільнята переглянули театралізовану виставу “Великодня казка ” за участю педагогів закладу, співали пісні, веснянки, читали вірші про Великдень, писанки і паски , грали у цікаві ігри. Свято пройшло весело, радісно та позитивно.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-07_14-36-18-349.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-07_14-36-18-420.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-07_14-36-18-429.jpg)