Зі святом, любі матусі!
Опубліковано 16 травня 2024 року о 11:02
День Матері є одним із найбільш теплих та лагідних свят, оскільки матуся є найважливішою особою в житті кожної людини .Тож в урочисто прикрашеному працівниками закладу музичному залі, вихованці ЗДО № 1 “Малятко” спільно з педагогами привітали дорогих матусь. Дошкільнята ретельно готувалися до цікавих виступів. Дітки віршами, піснями, танцями висловили свою любов до рідної неньки. Кожна вікова група дітей виготовили вітальні листівки та з теплотою і любов’ю в серці подарували матусям.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_11-40-41-032.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_11-41-25-128.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_11-55-30-479.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_11-56-14-222.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_11-56-57-517.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_11-57-37-140.jpg)