“Безпечна країна очима дітей”
Опубліковано 17 травня 2024 року о 14:42
З метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей дошкільного віку, в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, проєкту “Безпечна країна” за підтримки Міжнародного благодійного фонду ” Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод” в ЗДО №1 “Малятко” з 13 по 19 травня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом даного тижня було проведено ряд заходів, спрямованих на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-07_12-56-23-566.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-06_11-21-29-258.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-07_11-22-24-123.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-07_12-13-21-786.jpg)