Маленькі дошкільнята на великій сцені
Опубліковано 3 червня 2024 року о 09:04
1 червня у Заводському міському будинку культури №1 відбувся фестиваль дитячої творчості, присвячений Дню захисту дітей. Наші дошкільнята групи “Сонечко” вже 2 роки поспіль беруть участь у цьому прекрасному заході та демонструють свої таланти.
Бурхливими оплесками глядачі вітали танцювальну композицію “Перлина Україна” у виконанні дошкільнят. Переповнювала гордість, що маємо змогу працювати з такими талановитими дітьми. Дякуємо організаторам МБК №1 за запрошення та Заводській міській раді за солодкі подарунки.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-03_09-56-01-510.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-03_09-56-00-841.jpg)