З Днем захисту дітей!
Опубліковано 4 червня 2024 року о 07:34
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії, адже кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися та навчатися для кращого майбутнього. В ЗДО № 1 “Малятко” сьогодні було весело та гамірно. Педагоги закладу спланували роботу так, щоб дітям створити гарний настрій та дружню атмосферу.
Нехай всі діти будуть щасливі під мирним небом України!
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-03_12-13-06-460.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-03_12-13-06-756.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-03_12-13-06-864.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-04_08-30-20-124.webp)