МЕТОДИЧНИЙ ІНВЕНТ
Опубліковано 26 березня 2024 року о 13:33
У ЦПРПП ВК Заводської МР пройшов методичний івент професійної спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Заводської ТГ «Моя педагогічна скарбничка», де директор ЗДО №2 Теремок Олександр ДРОБ’ЯЗКО презентував свій методичний доробок «Ознайомлення з творчістю видатної української малярки Анастасії РАК», а вихователь Анна СНІЖКО провела майстер – клас з малювання портрета на склі.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/majster-klas-768x1024.jpg)