• Людям із порушенням зору
  • A-
    A+
ПУХНАСТИЙ ГІСТЬ
Опубліковано 15 серпня 2025 року о 15:44

У нашому закладі дошкільної освіти відбулася цікава та повчальна акція «Пухнастий гість», метою якої було формування у дітей доброти, відповідальності та дбайливого ставлення до тварин.

Під час заходу малята доглядали за іграшковими котиком і песиком, проявляючи співчуття та турботу, уявляючи себе справжніми господарями. Вони пригощали своїх «пухнастиків», розуміючи, наскільки важко безпритульним тваринам знайти собі їжу, а особливо воду, в спекотний літній день.

Подібна діяльність завжди допомогає  дітям відчути, наскільки важливо піклуватися про тих, хто не може подбати про себе сам.

Разом з вихователем діти обговорювали важливі питання:

* чому з’являються безпритульні тварини;

* як люди можуть допомогти котикам та собакам, що залишилися без дому;

* що потрібно робити, щоб кількість безпритульних тварин зменшувалася;

* чому такі тварини іноді можуть бути небезпечними;

* чи можна дітям самостійно підходити до незнайомих тварин?

Такі щирі розмови допомогли дітям зрозуміти, що тварини потребують любові, турботи і відповідального ставлення з боку людей.

Акція «Пухнастий гість» не лише подарувала малюкам позитивні емоції, а й стала важливим кроком у вихованні у них чуйності, людяності та свідомості.