Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук. Саме МАН виховує професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже у школі знають своє призначення, спрямування, наукове покликання і йдуть до вищих навчальних закладів, чітко розуміючи, в якій науковій галузі вони хочуть працювати.
У період з 22.12 по 30.12.2022 року відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. До І етапу конкурсу було подано дві науково- дослідницькі роботи:
Гресь Юлії, учениці 10 класу Заводського ліцею № 1 Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області , секція «агрономія»( керівник Дерев’янко О.В.) та
Баличевої Вікторії, учениці 8 класу Бодаквянської гімназії Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області, секція « гідрологія» (керівник Побірська М.М.).
Бажаємо учасникам подальших творчих успіхів і здобутків та перемоги на ІІ ( обласному) етапі конкурсу.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-04_13-51-58-438-1.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-04_13-51-52-704.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-04_13-52-15-490-1024x1024.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-04_13-52-20-387-1024x1024.jpg)