Заходи до Дня Соборності України в Заводському ліцеї №2
Опубліковано 26 січня 2023 року о 10:41
22 січня – День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави. 22 січня 1919 року з’єдналися Захід і Схід України.
З нагоди цього дня у Заводському ліцеї №2 Заводської міської ради проведені різноманітні заходи: години спілкування , тематичні інформаційні вісники «Державність, соборність, стабільність». Учні початкових класів разом із класними керівниками взяли участь у КТС «Ранкове коло» – «Ми – нація єдина! Ми – діти твої, Україно!». Була організована виставка дитячих малюнків під гаслом «Україна єднає нас». Учні нашого закладу взяли участь у проведенні поетичного флешмобу «З Днем Соборності, українці», організованого працівниками Публічної бібліотеки Заводської міської ради.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/img-e4bf96c828b4768b6d89bc282525b938-v-2.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/img_20230121_171829-1-1024x610.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/img-4e179defe16a583d19e1344ee20662a1-v-1.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/img-e411f231adf31970ebaa1e31037418ba-v.jpg)