Заходи до Дня Соборності України в Пісківському ліцеї
Опубліковано 26 січня 2023 року о 09:37
З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму, гордості за свою державу у Пісківському ліцеї були проведені тематичні уроки “З Україною в серці”, вікторини, майстер – класи, інформаційні хвилинки патріотичного спрямування. Діти разом із учителями взяли участь у флешмобі “Тільки в єдності наша сила” У нелегкі для нас часи ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Вона скріплена кров’ю борців за свободу минулого століття, і тих, хто зараз боронить рідну землю від ненависних ворогів. Проведені заходи дають розуміння того, що лише в єдності та соборності душ ми досягнемо нашої мети – Перемоги.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-5c9876aaed8bd9b85a0a42ce07149409e6657edf0d7b64b92ed9e698fd78e7b4_a379f56ad0aef3e7-1-1024x461.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-4ed0ed08d21bf530222c2bacc2b19b1076588bbf606b42a8be9d62cbc5da62b3_26d04c1bc63bb160-2-576x1024.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-8d8bead2e2c47149def3c4a0df4773546915df7d6079062f8de6a2f1efdc0b98_688c0fa0007c0240-2-1024x766.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-ec256188a2830719221616fa1ae9e779d649d36fdfff5304fb54cc24610f2d01_cdf4336fcaa21c06-1-576x1024.jpg)