• Людям із порушенням зору
  • A-
    A+
«Музейний  урок»
Опубліковано 14 лютого 2023 року о 13:33

Ніхто не заперечить, що музей є “могутнім освітнім знаряддям”, адже саме він є живою і діяльною установою для прикладного навчання та передавання досвіду для нових поколінь юних українців та україночок.

Одним із таких прикладів є музейний урок, який будучи “прив’язаним” до навчальної програми з  предмета історія, не є рутинним вивченням, а навпаки,  дає учням чітке уявлення про події, які відбувалися в минулому.

Таку цікаву практику вже не перший рік впроваджує в Бодаквянській гімназії вчитель історії Хиль Ольга Іванівна, перетворивши вивчення свого предмета на цікаву подорож до минувшини, розширення кругозору та набуття знань шляхом візуального  сприйняття.

Для учнів це, як віконечко у світ минувшини, де чекає  багато  цікавого та пізнавального.

І саме музей освіти відкриває для них ще одну цікаву сторінку із пережитками минулого, портфелями, шкільною формою, чорнильницями та перами, якими можна спробувати щось написати, пошукові роботи учнів, колись Бодаквянської середньої школи.

Такі уроки мають не лише навчально-пізнавальний, а й виховний характер, оскільки зумовлюють актуальність пошуку оптимальних шляхів підготовки підростаючого покоління до самостійного життя, розвитку самосвідомості, національної ідентичності та самосвідомості.