За вікном ще зима, а в Бодаквянській гімназії вже відчувається перший подих весни, адже Ярошенко Юлія Володимирівна разом із учнями 1-5 класів зустрічають Стрітення Господнє.
Свято Стрітення – релігійне та відзначають його в пам’ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після народження.
За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною, щоб вирішити, яка з них сильніша та вирішити чи буде вже сонечко яскраво землю зігрівати, а чи буде ще мороз та хурделиця панувати. Тому, саме ці дві красуні завітали до етно- оселі та влаштували справжній батл.
Протягом всього заходу учні були активними учасниками, адже старанно готувалися: вчили вірші, пісні, які з радістю презентували нашим гостям. Сподобалося всім грати в народні забави “Дзвіночок”, “В річку, гоп!”, “Подоляночка”, “Зимова забава”.
Красуня Веснонька обіцяла якнайшвидше вступити в свої права та принесла для дітей печиво ,”жайворонки”, які за повір’ям приносять на своїх крилах ключі,якими Зиму замикають, а Весну відмикають.
Свято закінчилося побажанням теплої ПЕРЕМОЖНОЇ весни для України!
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yak-vesna-iz-zymoyu-zustr2-1-1024x771.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yak-vesna-iz-zymoyu-zustr3-768x1024.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/yak-vesna-iz-zymoyu-zustr4-768x1024.jpg)