19 квітня ліцеїсти 5-Б класу Заводського ліцею №2 здійснили екскурсію у КЗ «Публічна бібліотека Заводської міської ради», де взяли участь у екологічному квесті «Екологічний всюдихід», приуроченому Всесвітньому дню Землі. Дві команди : «Еко – патруль» і «Еко – десант» пройшли екологічною стежкою, виконуючи відповідні завдання на зупинках: «Біологічні фразеологізми», «Знайди вірну відповідь», «Рослини з легенд», «Екзотичні фрукти», «Бувалі туристи», «Правила поведінки в природі». Учасники команд дуже старалися. В результаті, перемогу здобула команда «Еко-патруль», яка була нагороджена грамотою. За активну участь у грі команда «Еко -десант» отримала подяку. Додому учні поверталися задоволеними. Дякуємо працівникам бібліотеки за
цікаві заходи, які вони влаштовують для учнів міста.
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img-62ed22ecd9276f1d24023e79f3480a87-v-1-1024x461.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img-d06580f1751dfc22118bdbb0315eebe6-v-1-771x1024.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img-e8f6ff1c6f4510e22256fe9313a9f022-v-1-1024x771.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img-f7748a4dcaad0a7ace06cf98e6134ebf-v-1-1024x771.jpg)