Товариські матчі
Опубліковано 30 січня 2024 року о 13:14
З метою популяризації здорового способу життя та співпраці між закладами освіти, 29 січня 2024 року в Заводському ліцеї №2 відбулися товариські матчі з баскетболу і волейболу між командами Центру розвитку дітей і молоді відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради та ОЗ «Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст.» Сенчанської сільської територіальної громади, приурочені Дню пам’яті героїв Крут. Зустріч пройшла в дружній та незабутній атмосфері. Всі учасники матчу отримали дорогоцінний досвід і багато позитивних емоцій. Команди продемонстрували гарну гру і волю до перемоги!
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424560470_1383181115641303_5554283413785637086_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424561722_1383181048974643_5596111582001808794_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424540437_1383181372307944_5434751185020485610_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424566418_1383181375641277_2780058502969470643_n-1024x768.jpg)
![](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/424560309_1383181052307976_7280634551676670488_n-1024x768.jpg)