• Людям із порушенням зору
  • A-
    A+
Відкриття класу безпеки
Опубліковано 21 лютого 2024 року о 14:43

16 лютого у межах реалізації спільного всеукраїнського проєкту Міносвіти і ДСНС у Заводському ліцеї №2 відбулось відкриття класу безпеки, який облаштували педагоги навчального закладу за підтримки місцевої влади та надзвичайників. Наразі це перший клас безпеки у нашій громаді.Передбачається, що створення та функціонування класу безпеки сприятиме систематичній підготовці учнів з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас розділений на кілька навчальних зон та обладнаний відповідним інвентарем. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правилам надання домедичної допомоги та дорожнього руху.

На відкритті класу безпеки учні-третьокласники ліцею під час захоплюючої подорожі в Країну Мрій, розповідали тематичні вірші та демонстрували веселі руханки.

Зараз такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки – запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

Щиро дякуємо адмістрації та працівникам ліцею за проведену кропітку роботу по облаштуванню класу безпеки.

Всім нам Миру і Перемоги!