![Олександр Дроб'язко](https://osvita.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/olexandrdrobyazko.jpg)
Директор ЗДО, Олександр Володимирович Дроб’язко – спеціаліст вищої категорії, вихователь-методист, лауреат Лохвицької районної премії ім. І.Прокопенка, делегат ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, лауреат премії Верховної Ради України, заступник голови відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників дошкільної освіти” у Полтавській області, автор численних публікацій фахових видань.
Cторінка на фейсбук: Olexandr Drobyazko