• Людям із порушенням зору
 • A-
  A+
Теремок

На 1 вересня 2021 року – 88 вихованців.

Новини
 • Усунено протікання даху
  За сприяння Заводської міської ради та відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради у дитячому садку проведено поточний ремонт даху нового корпусу.
 • Важлива інформація !!!
  З 12 жовтня припиняється подача газу для опалення ДНЗ на невизначений термін. Усі групи продовжують функціонування, але тепловий режим не буде відповідати санітарним нормам. Альтернативи забезпечити […]
 • Заміна застарілого обладнання
  За сприяння Заводської міської ради та відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради на харчоблоці ДНЗ замінено електрообладнання: дві електроплити, холодильник та морозильну камеру. Щира подяка […]
 • Традиційна екскурсійна поїздка
  Ця традиційна поїздка з нагоди професійного свята Дня працівників освіти в 550 км була різнопланова і напрочуд цікава. Через музей-садибу М.Гоголя в с. Гоголеве Шишацького району […]
 • Вітання і нагороди
  У Всеукраїнський День дошкілля відділ освіти виконавчого комітету Заводської міської ради разом з ініціативною групою вчителів музики шкіл та музичних керівників ДНЗ привітали працівників закладу з […]
 • Обласний семінар
  О.В.Дроб’язко, завідувач ДНЗ, виступив у ролі спікера в онлайн-семінарі Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області з обміну досвідом роботи з впровадження внутрішньої системи забезпечення […]
 • Виставка: Моє місто у малюнках
  До Дня міста у ДНЗ №2 «Теремок» проходить виставка родинних робіт «Моє місто у малюнках». Тата мами та вихованці садкових груп представили неймовірні «полотна» з краєвидами […]
 • Всеукраїнський семінар у Затоці
  Вихователь-методист ДНЗ, Антоніна Валеріївна Заславець, представляла дошкілля Полтавщини на ІІІ-ій освітньо-методичній сесії Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», що нещодавно пройшла у селищі Затока Одеської […]
 • 84-ий навчальний рік
  1 вересня 2021 року дошкільний навчальний заклад №2 «Теремок» розпочав 84-ий навчальний рік. У чотирьох групах навчатимуться 88 хлопчиків та дівчаток. Заклад радо зустрічає своїх дітлахів.
 • Фотовиставка «Ми – маленькі українці»
  Упереддень Дня Незалежності України вікна галереї заполонили світлини різних років. Фотомить закарбувала неповторні моменти занять, свят та розваг, де вихованці дитячого садка ознайомлюються з державними символами,розважаються […]

 • Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22.09.20 №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» дозволено проведення культурно-виховних заходів ( вистав, свят, концертів) за участю дітей з однієї групи та за присутності одного з батьків дитини з розрахунку однієї особи на 5 м2 площі приміщення, в якому проводиться захід. Загальна площа музичної зали ДНЗ №2 « Теремок» складає 60 м2, що допускає перебування лише 12 осіб. Під час свята орієнтовна кількість складає 35 осіб: діти – 28, вихователі – 3, музичний керівник, адміністрація – 2, сестра медична. На жаль, перебування батьків під час випускного свята у музичній залі ДНЗ не є можливим.

  19 травня 2021 року


 • У 4-ому числі за 2021 р. журналу «Практика управління дошкільним закладом» надруковано статтю О. В. Дроб’язка «Складаємо пазли внутрішньої системи забезпечення якісної освіти в ЗДО».

  12 травня 2021 року


 • У зв’язку з підтвердженням випадків захворювання на COVID-19 працівників та вихованців ДНЗ, на підставі інформації Гадяцького МВПЛД ДУ з 05.05.21 р. призупинено функціонування усіх вікових груп до 12.05.21 р.

  6 травня 2021 року


 • У переддень Великодня вікна переходу перетворилися на яскраві святкові вітрини, на яких різнобарв’ям засяяли різні за технікою виконання неповторні писанки. Щира подяка родинам, що взяли участь у традиційній виставці «Весела писанка»: Тушків, Бабичів, Пузенків, Завіріних, Баєвських, Панченків, Марченків, Барків, Сушків, Баглаїв, Артюхових, Решетьків, Байбузів, Говорух, Жабських, Лисенків, Мельників, Мирошників, Ревів, Яценків, Куніциних, Бруньків, Хоменків, Федьків, Брайченків, Теличенків, Гарбузів, Хилів, Петренків, Чередніченків, Кімлів, Єременків, Попових.

  28 квітня 2021 року


 • Вихованець старшої групи Нікіта Марченко нагороджений грамотою відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради за участь у відбірковому етапі обласного конкурсу «НАШОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ: дерево моєї родини». Адміністрація ДНЗ виносить подяку дружній родині Марченків за незвичне родинне дерево та активну життєву позицію.

  21 квітня 2021 року


 • У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), на території України кількість зафіксованих випадків інфікування за весь час становить близько 1,8 млн. осіб. Завдяки потужній базі лікувальних вод бальнеологічних курортів Трускавця, Моршина та Східниці, що використовуються санаторно-курортними закладами зможуть значно підвищити імунну систему осіб, які перехворіли на COVID-19. Відтак, 19 санаторно-курортних закладів Львівщини впровадили спеціальні програми реабілітації та оздоровлення у постковідний період та готові запропонувати відпочивальникам якісні послуги.
  Контактна особа – Тарас Лозинський, заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації, тел.: +38 (097) 502 3408, електронна пошта: tourism@loda.gov.ua.

  14 квітня 2021 року


 • У «Теремку» розпочався традиційний театральний сезон «Квітень посміхається». Упродовж місяця кожна вікова група представляє драматизацію казки. Тож вихованці дитсадка мають чудову можливість розвивати творчі здібності і відчути себе справжніми акторами!

  5 квітня 2021 року


 • За сприянням відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради у дитсадку підключено мережу WI-FI.

  1 квітня 2021 року


 • Завершила роботу атестаційна комісії ДНЗ. Цьогоріч своїми здобутками у професійній майстерності ділилися вихователь В.М.Іпатенко, музичний керівник В.О.Самофал. Педагоги надали комісії презентації з власної роботи, де показали високу фахову майстерність і професійний ріст за міжатестаційний період.

  26 березня 2021 року


 • Підведено підсумки конкурсу «Кращий город на вікні». Шляхом таємного голосування перше місце розділили городи груп «Колобок» (вихователь Н.В.Фесун), «Калинка» (вихователь О.В.Лях); друге – груп «Грибок» (вихователь Л.І.Бондаренко), «Веселка» (вихователь Т.М.Ястреба). Тендітні рослини вражали своїм різноманіттям серед казкових локацій із мініатюрних предметів та споруд. Головне, що дбайливі господарі, допитливі малюки, із захопленням і господарським запалом знають, що де росте, як називається і яку користь приносить організму людини.

  19 березня 2021 року


 • На початку березня вікна переходу дошкільного закладу перетворюються на виставкові вітрини, на яких розміщуються неповторні родинні дерева. Цьогоріч батьки вихованців старшої групи знову вразили всіх відвідувачів своїми унікальними роботами. Щира подяка усім учасникам виставки, родинам: Артюхових, Баглаїв, Баєвських, Барків, Дуюнів, Журавлів, Завірінів, Марченків, Решетьків, Решоток, Сушків, Тушків, Якименків. Миру і злагоди кожній родині!

  15 березня 2021 року


 • У зв’язку з карантинними обмеженнями цьогоріч вихованці дитсадка не мали змоги привітати мам та бабусь з весняним святом у музичній залі ДНЗ, тож вихователі скористалися сучасними засобами зв’язку і надіслали матусям відео-привітання від вдячних дітлахів, а вдома донечки і синочки вручили подарунки, виготовлені в садочку власними рученятами.

  10 березня 2021 року


 • 1 березня у рамках акції благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» в ДНЗ «Теремок» пройшло Всеукраїнське Заняття доброти, на якому вихованці ознайомилися з правилами ґуманного поводження з тваринами та безпечного поводження з чотирилапими друзями, що мешкають у родині.

  1 березня 2021 року


 • У числі №2 періодичного видання «Вихователь-методист дошкільного закладу» подано допис О.Дроб’язка про використання у освітньому процесі інтерактивної підлоги, що придбана для ДНЗ завдяки участі у проєкті громадського бюджету Заводської міської ради.

  24 лютого 2021 року


 • О.Дроб’язко взяв участь у онлайн-семінарі Державної служби якості освіти у Полтавській області з впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Як лауреат Всеукраїнського конкурсу «Директор – 2020» поділився власним бачення створення системи якості освіти у ЗДО.

  18 лютого 2021 року


 • З ініціативи О.Дроб’язка проведено онлайн-семінар педагогічних працівників ЗДО Полтавської області із співавторкою нового Базового компоненту дошкільної освіти України О.М.Баєр, кандидаткою психологічних наук, доценткою, завідувачкою кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної освіти, авторкою численних публікацій.

  17 лютого 2021 року


 • Центром професійного розвитку педагогічних працівників Лохвицької міської ради проведено онлайн-семінар для директорів та вихователів-методистів ЗДО Лохвицької, Сенчанської та Заводської ОТГ. О.Дроб’язко поділився досвідом роботи з ведення Номенклатури справ та наповнення VEB- сайту ЗДО.

  10 лютого 2021 року


 • За вікном кружляє хурделиця, а на підвіконнях групових кімнат кипить робота з висадження насіння різних городніх рослин. Так розпочато традиційний сезон «Город на вікні». Маленькі дослідники власноруч сіють насінники у спеціальні контейнери й щоденно спостерігатимуть за їх проростанням. А згодом у ДНЗ буде визначено кращу грядку на зимовому вікні.

  3 лютого 2021 року


 • Методичний кабінет ДНЗ поповнився матеріалами педагогічних працівників із використання у освітньому процесі програм інтерактивної підлоги, що складуть основу методичного доробку, який стане у нагоді колегам-дошкільникам, котрі мають змогу застосовувати під час навчальних занять сучасні інтерактивні технології.

  28 січня 2021 року


 • У ДНЗ проведено семінар-практикум з використання сучасних інноваційних технологій. Кожен педагогічний працівник поділився власним досвідом роботи з впровадження педновацій: А.В. Заславець «Мнемотехніка як засіб розвитку зв’язного мовлення дошкільників за методикою Г.Чепурного»; Л.І. Бондаренко «Ознайомлення дошкільників з лічбою за таблицями М. Зайцева «Столік»; В.М. Іпатенко «Метод наочного моделювання за методикою Н. Гавриш»; О.В. Лях «Казкова гімнастика за методикою М.Єфименка»; А.О. Сніжко «Розвиток математичних здібностей за допомогою квадрата В.Воскобовича»; Ю.А. Споденейко «Освіта сталого розвитку для дошкільнят за методикою Н. Гавриш»; Н.В. Фесун «Національне виховання дошкільників через впровадження ідей Софії Русової»; Т.М. Ястреба «Пошуково-дослідницька діяльність за методикою З. Плохій»; В.О. Самофал «Розвиток музичних здібностей дошкільників за методикою К. Орфа»; В.П. Клем «Казкотерапія як метод розвитку пізнавально-психічних процесів та комунікативних умінь дітей за методикою О. Деркач».

  20 січня 2021 року


 • Традиційні Різдвяно-Новорічні розваги додали святкового настрою вихованцям «Теремка». Щира подяка Голові Наглядової ради В.В.Ілюхіну та Голові Правління ПрАТ «Склоприлад» Ю.В.Ілюхіну за солодкі подарунки, які отримали дітлахи під час веселих дійств.

  13 січня 2021 року


 • З 1 січня 2021 року дошкільний навчальний заклад №2 «Теремок» м.Заводського переведено до відділу освіти виконавчого комітету Заводської міської ради.

  4 січня 2021 року