• Людям із порушенням зору
  • A-
    A+
Напрямок діяльності

Пріоритетним напрямком навчально-виховної роботи є розвиток розумових та творчих здібностей малюків. Випускники дошкільного навчального закладу отримують належну навчальну і психологічну підготовку до школи.

Не один рік навчання математики здійснюється за методикою М.Зайцева. За якою діти шостого року життя вільно працюють з таблицями чисел у межах 100, легко додають десятки, вправно називають двозначні числа.

Фізкультурно-оздоровча робота проходить під пильним наглядом старшої медичної сестри. Малюки знайомляться з елементами пластичного балету, гімнастики пробудження за методикою М.Єфименка, основами йоги, пальчикового масажу.

Музичне виховання передбачає максимальне виявлення вокальних, хореографічних та театральних здібностей. Кожен має змогу проявити себе на вечорах розваг та святкових ранках.

Одним із найдоступніших засобів розвитку творчої особистості є театральна діяльність дошкільника.

На заняттях із зображувальної діяльності юні художники вчаться малювати пальчиком, ребром долоні, долонею, зубною щіткою, мильними бульбашками, ниткою,знайомляться з різними техніками. Кожна дитина має чудову нагоду самовиразитися.