• Людям із порушенням зору
  • A-
    A+
3 Червня 2022 р.

3 червня ЦПРПП виконавчого комітету Заводської МР, за підтримки відділу освіти було проведено практикум для працівників освіти Заводської територіальної громади…..

2 Червня 2022 р.

Державна служба якості освіти спільно з ініціативою «Системазабезпечення якості освіти», створили вебсайт про шкільну освіту дітей,які вимушено покинули Україну. Ресурс…..

27 Травня 2022 р.

Ось і закінчився черговий навчальний рік… Цей рік був непростим, адже війна внесла свої страшні корективи в життя кожного з…..

20 Травня 2022 р.

Міністерство освіти і науки затвердило перелік населених пунктів України, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення…..

24 Лютого 2022 р.

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. До учасників освітнього процесу звернувся Міністр освіти і науки Сергій…..

23 Лютого 2022 р.

23 лютого у приміщенні ОЗ «Заводська ЗОШ І-ІІІ ст №1» відбувся І етап Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до…..

22 Лютого 2022 р.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з…..

17 Грудня 2021 р.

Однією з форм науково-дослідницької роботи учнівської молоді є участь в Малій академії наук України. Вона сприяє розвитку інтелектуальних вмінь дітей……

25 Листопада 2021 р.

Майбутнє – за цифровізацією онлайн-технологіями, тому робота з комп’ютером є необхідністю. Інтернет та сучасні технології розширюють можливості і дозволяють зазирнути…..